Žurnāla moto – par tevi pasaulē un pasauli tevī.

UNA uzrunā gan lasītāju emocijas, gan intelektu. Sniedz jaunas zināšanas un arī iedvesmu, mudina neapstāties savā attīstībā, interesēties par sabiedrībā aktuālo. UNĀ uzsvars tiek likts uz intervijām ar spilgtām personībām – inteliģentiem, interesantiem cilvēkiem, kuru pieredze un atziņas aizrauj un motivē; iedvesmojošiem dzīvesstāstiem, attiecību līkločiem, aizraujošiem stāstiem par sasniegumiem karjerā. UNA raksta par jaunumiem modē, skaistumkopšanā un dzīvesstilā. Piedāvā oriģinālas risinājumus kulinārijas jomā un praktiskus padomus un idejas ceļojumiem, hobijiem un citām aktivitātēm. UNA nesniedz pamācības, bet piedāvā izvēli.

Žurnāla sūtība ir – palīdzēt lasītājai sajust, ka dzīve notiek, nevis traucas garām. Ļaut ieraudzīt pasauli un sajust sevi kā daļu no tās.

una

Labu domāt un labu darīt, ticēt pozitīvajam un mīlēt sevi, lai mīlestībā varētu dalīties – tas ir manas dzīves vadmotīvs. Jo viss, kas labi domāts, baro mīlestību. Un esmu pārliecināta, ka cilvēka domām piemīt spēks piesaistīt noteiktus notikumus mūsu dzīvē, un ja mēs domāsim par pozitīvo, tad to arī piesaistīsim.

Dzina

Džina Briška

ABONĒ: UNA