DBŽurnāls īstiem uzņēmējiem! Esošajiem un topošajiem.

Iknedēļas žurnāls "Dienas Bizness" - lielākais un respektablākais tieši uz biznesa auditoriju orientētais preses izdevums Latvijā.

Žurnāla "Dienas Bizness" abonenti atbilstošajā periodā saņem arī zīmola izdevumus - "Nekustamais īpašums", "Miljonārs" un "TOP 500".

Vairāk lasi www.db.lv

Aktuālajām ziņām un jaunumiem seko līdzi arī sociālajā tīklā Facebook!

ABONĒ: DIENAS BIZNESS un saņem nākamos zīmola izdevumus bez maksas! 

Žurnāla "Dienas Bizness" gada abonenti saņem 30% atlaidi "Dienas Bizness" organizēto konferenču apmeklējumam! 

 

 

Žurnālu "Dienas Bizness" meklē lielākajās preses tirdzniecības vietās, lasi elektroniski dbhub.lv vai pērc ekiosks.lv!

 

Jaunums! Iznācis žurnāla "Dienas Bizness" speciālizdevums "Nekustamais īpašums"!

NĪKrievijas iebrukuma Ukrainā ietekmē augošā inflācija, pieprasījums pēc mājokļiem un piegāžu ķēžu traucējumi ir veicinājuši straujāku mājokļu cenu kāpumu. Zema piedāvājuma un augošu būvniecības izmaksu situācijā cenas jaunajos projektos strauji aug, veicinot interesi par dzīvokļiem sērijveida namos. Attīstītājiem esošā situācija apgrūtina gan plānošanu, gan liedz būvēt un pārdot par līdzšinējām cenām, līdz ar to vairāki projekti uz laiku tiek iesaldēti. Tiek prognozēts jauno projektu vakuums, vienlaikus novērojama interese par investīcijām īres namu attīstībā un biroju segmentā.

Vēl jaunākajā žurnālā par to, ka cenu kāpums palielinājis interesi par saules paneļiem, energoefektīviem un moderniem siltumapgādes risinājumiem.

Meklē lielākajās preses tirdzniecības vietās vai pērc šeit!

 

 

 

 

 

 

Iepriekšējie žurnāla "Dienas Bizness" zīmola izdevumi:

500

"TOP 500+"

Žurnāls "Dienas Bizness" sadarbībā ar "Lursoft" laidis klajā jaunāko "TOP500" izdevumu, kurā arī šoreiz Latvijas lielāko uzņēmumu saraksts “pagarināts” līdz tūkstotim, lai detalizētāk apjaustu gan sasniegumus, gan pandēmijas ietekmi uzņēmējdarbībā 2020. gadā.

Aizvadītajam un šim gadam bija jāpaiet Latvijas atjaunotās neatkarības 30 gadu noskaņā. Diemžēl pandēmija ieviesusi izmaiņas laika uztverē, dienaskārtībā un spēles noteikumos biznesam. "TOP500" iekļauto uzņēmumu darbības rezultāti ir kā labs pamats arī turpmākajai Latvijas attīstībai, pamats, ap kuru augt un attīstīties arī pārējam biznesam, tostarp uzņēmumiem, kuri varbūt nekad neizaugs līdz lielāko "TOP500" vai "TOP1000" līmenim, taču kuru radītie produkti vai sniegtie pakalpojumi ir būtiski gan lielo uzņēmumu darbībai, gan darbaspēka vēlmei dzīvot un strādāt tieši Latvijā. 

Iegādājies šo izdevumu šeit!

 

milj"Miljonārs"

Šis ir jau 25. gads, kad tiek publicēts jauns Latvijas 100 bagātāko cilvēku saraksts, un jau trešo gadu pēc kārtas vienā izdevumā atrodami veseli pieci Latvijas privātajai uzņēmējdarbībai ļoti būtiski saraksti – reizē ar miljonāriem vēl arī lielāko pelnītāju, lielāko dividenžu saņēmēju, lielākos zaudējumus cietušo uzņēmēju un tagad arī patieso labuma guvēju simtnieki.

Arī šogad visos piecos sarakstos ir pa simt vārdiem un uzvārdiem, kopumā uzskatāmi demonstrējot, kuras ir tās nozares, kurām epidēmijas pirmajā gadā ir klājies vislabāk, un kurās nozarēs krīze ir piezagusies vēl pirms koronavīrusa.

Iegādājies šo izdevumu šeit!

 

 

 

nī

"Nekustamais īpašums"

Šajos lielas nenoteiktības apstākļos diezgan droši ir tas, ka īpašumu cenas, kas kāpj dažādu faktoru ietekmē, augšupeju piedzīvos arī turpmāk un, iespējams, pierims vien tad, kad pietiekamā apjomā būs uzbūvēti daudzi jaunie projekti un ciemati, pēc kuriem pieprasījums aizvien vēl pārsniedz piedāvājumu kā Rīgā un Pierīgā, tā reģionos - tā jaunākajā "Dienas Biznesa" speciālizdevumā "Nekustamais īpašums" spriež eksperti.


Jaunākajā žurnālā arī par to, ka nozarē ir izteikts vietējā kapitāla attīstītāju trūkums, kā arī veikts pārāk maz investīciju, kas tagad ir jāatgūst. Savukārt "atomsprādziens", ko būvniecības nozarē izraisīja Konkurences padomes paziņojums un tam sekojošā "radiācija", nozari un pasūtītājus ietekmēs vēl daudzus gadus, kas komplektā ar Covid-19 pandēmiju var izraisīt pamatīgas pārbīdes.

Iegādājies šo izdevumu šeit!