IJVisvērtīgākā lasāmviela jaunietim!

Žurnāls “Ilustrētā Junioriem” nav tavs bargais skolotājs, bet gan draugs, ar kuru kopā izzināt pasauli. Domā, runā, pēti un atklāj visu aizraujošo ap sevi!

Šķir krāsainās un jautrās žurnāla lapaspuses un atrodi tajās interesantus stāstus par cilvēka apbrīnojamo ķermeni, dabu, vēstures labirintiem, zinātniskiem pētījumiem, dzīvnieku pasauli, kā arī konkursus un iespējas tikt pie lieliskām balvām.

Žurnāls patiks arī pieaugušajiem, kuru ikdiena saistīta ar jauniešiem – vecākiem, pedagogiem, mācību iestāžu vadītājiem. “Ilustrētā Junioriem” piedāvā 100% Latvijā veidotu saturu, aicinot uzsākt vērtīgas diskusijas ar jauno paaudzi!

Vairāk lasi portālā junioriem.lv

agnese

   Agnese Dzene, žurnāla "Ilustrētā Junioriem" galvenā redaktore
   Abonē: ILUSTRĒTĀ JUNIORIEM
   Seko līdzi žurnāla "Ilustrētā Junioriem" jaunumiem arī Facebook lapā!

 


 

nometneVasara ir īstais laiks jauniem piedzīvojumiem, draugiem un neaizmirstamiem iespaidiem! Bet ne tikai! Tas ir vislabākais laiks, kad doties atklāt jaunas vietas, ķert vasaras sajūtu pirkstu galos un uzzināt dabas rūpīgi glabātos noslēpumus.

Mežs glabā noslēpumus. Jāstāv klusu un uzmanīgi jāklausās – tos var sadzirdēt. Kur paver skatu – tie parādās. Un uzreiz pazūd! Tik jāspēj ieraudzīt! Pieskaries kokiem, koku lapām un sūnām – mežs stāsta tādas lietas!

Vai esi gatavs šīs vasaras piedzīvojumiem, atklājot dabas rūpīgi glabātos meža noslēpumus kopā ar žurnālu “Ilustrētā Junioriem”? Pievienojies! Kopā būs aizraujošāk!

• 03.07. – 09.07.2022. // atpūtas vieta “Upītes” (Upītes, Katvaru pag, Limbažu nov., LV-4060) 
• 31.07. – 06.08.2022. // atpūtas parks “Laumas” (Laumas, Īves pag., Talsu nov., LV-3261)

 

Piesakies žurnāla "Ilustrētā Junioriem" nometei šeit!

NOMETNE TIEK RĪKOTA AR MEŽA ATTĪSTĪBAS FONDA ATBALSTU

maf_logo