Par cilvēces lielajām drāmām un personībām.
Populārzinātnisks ilustrēts ikmēneša izdevums par vēsturi – lielākajiem civilizācijas pavērsieniem, kariem, valdniekiem, politiķiem un tautu likteņiem, pasaules apgūšanu un kultūras vēstījumiem nākotnei. Žurnāls saistoši stāsta par svarīgākajiem notikumiem un izcilām personībām pasaules un Latvijas vēsturē. Tā mērķis ir rosināt interesi par pagātni, lai labāk izprastu pasauli, kurā dzīvojam šodien. Žurnāla materiālu veidošanā piedalās dažādu vēstures zinātnes nozaru vadošie eksperti. Rakstus papildina bagātīgas ilustrācijas.
Žurnāla raksti vēsta par plašu laika periodu – no antīkajām civilizācijām, līdz mūsdienām, vēstot par liktenīgiem vēstures pavērsieniem, tehnoloģiju progresu, karu gaitu un karamākslas sasniegumiem, kultūras un mākslas mantojumu, kā arī  vienkāršā cilvēka dzīvi dažādos laikmetos.

vēsture

Mēs katrs esam bagāts ar to, ko esam piedzīvojuši, izjutuši, izraudājuši, izlīksmojuši... Un esam bagāti arī ar to, ko gadījies redzēt, dzirdēt, iepazīt dažādos klātienes un neklātienes ceļojumos – braucot uz tuvām un tālām zemēm, satiekoties ar dažādiem cilvēkiem un klausoties viņu dzīves pieredzē, skatot fotogrāfijas, filmas, lasot grāmatas. Veidot žurnālu “Ilustrētā Pasaules Vēsture” ir kā doties piedzīvojumiem bagātā neklātienes ceļojumā apkārt pasaulei, turklāt cauri dažādiem laikiem. Dodamies ceļojumā kopā? Čemodāns vai mugursoma nav jākrāmē un aviobiļetes nav jāpērk, ir tikai jāatver un jāsāk lasīt žurnāls “Ilustrētā Pasaules Vēsture”. Tiekamies piedzīvojumā!

Aiva

Aiva Lapiņa

ABONĒ: ILUSTRĒTĀ VĒSTURE