Lielākais un skaistākais dārzu žurnāls Latvijā!
DĀRZA PASAULE ir absolūti neaizstājams izdevums katram, kam dārzs kļuvis par sirdslietu, jo tik informatīvi bagāts un ilustratīvi krāšņs ikmēnesi ir tikai šis žurnāls.
Mums visu gadu ir vasara, zied puķes un ienākas bagātīga raža. Allaž noderīgi ir Latvijas zinošāko dārzkopju, ainavu arhitektu, biologu un citu speciālistu padomi un oriģinālajās idejas. Tā pat ik mēnesi – interesanti ceļojumi pa pasaules skaistākajiem dārziem, receptes gardām maltītēm, padomi mājas iekārtošanā, dārza plānošanā un veidošanā.
Ar žurnāla starpniecību ikviens var ielūkoties sabiedrībā populāru cilvēku un dārzkopības speciālistu dārzos, uzzināt daudz interesanta par dažādiem augiem un kopā ar bērniem meistarot jaukas lietas.

Darzs

Esmu dzimusi un bērnību pavadījusi laukos. Visu pieauguša cilvēka dzīvi gan esmu nodzīvojusi Rīgā, taču tur, Zemgalē, maniem vecākiem joprojām ir dārzs – saknes, manas iemīļotās zemenes, ķirši, kurus dažreiz apēd strazdi, daudz ābeļu. Runājot par dārziem un to saimniekiem, prātā aizķēries fotogrāfa Gvido Kajona pavisam nesen teiktais - jo sirsnīgāks cilvēks, jo skaistāks dārzs. Tāpēc darbs Dārza Pasaulē ir viens no harmoniskākajiem, kāds cilvēkam dzīves laikā var gadīties.

Solvita

Solvita Smiļģe

ABONĒ: DĀRZA PASAULE