Par pasauli, ko tikai nojaušam!
Katru otro nedēļu aizraujoši stāsti par tēmām, kas jau sen jūs interesē! Intervijas ar cilvēkiem, kuri redz, domā, jūt un nojauš citādi. Neparasti dzīvesstāsti un pieredze. Neizskaidrojamas parādības un dzīves formulas meklējumi. Garīgo līderu dzīve un darbi. Ceļvedis neizskaidrojamajā. To visu atradīsi žurnālā Citādā Pasaule!
Citādā Pasaule neaizmirst arī par zvaigžņu solījumiem tieši jums gan divnedēļu astroloģiskajā prognozē, gan Mēness kalendārā katrai dienai.

citādā pasaule

Kas ir citāds? Katram noteikti ir sava versija. Latviešu valodas zinātāji gan lūdz nejaukt vārdus “savāds” un “citāds”, jo tas nav viens un tas pats. “Savāds” nozīmē – dīvains, jocīgs, bet “citāds” – atšķirīgs. Un tieši par atšķirīgo žurnāls Citādā Pasaule stāsta katru otro trešdienu. Citāds ir cilvēks, kurš tējas zāles savāc pats, nevis nopērk aptiekā, citāds ir tas, kurš peldas visu gadu, citāds ir sniegs maijā vai uzziedējis jasmīns novembrī. Laikā, kad cilvēki meklē atbildes un formulu “kā dzīvot labāk”, mēs cenšamies, lai žurnāla lappusēs jūs to atrastu.

Kaspars

Ikdienā bīstami vieglprātīgi izturamies pret savu domu spēku un sliktu rīcību, atzīst Valentīns Bekmanis. Lai cik sīka būtu greizās sirds izpausme, tā vienmēr atgriežas ar kādu kaiti garam un miesai. Dziednieks iemācījies tikt ar to galā un sirmā vecumā joprojām dodas medībās, kā arī palīdz atveseļoties citiem. Šī patiesība gan ir sena un skaidra kā diena, un reti kurš uzdrošinās to apšaubīt. Tāpat kā ļaudīm nebija prātā strīdēties pretī Bekmanim, kad viņš vēl pārbaudīja ugunsdrošību Kurzemē un brīdināja te vienu, te otru par gaidāmo ugunsnelaimi. Cilvēki uzklausīja, piekrita, bet lietas labā neko nedarīja, un kalte vai zaļo zirnīšu cehs nosvila gluži vai nākamajā dienā. Tad nu inspektors nolēma savas gaišreģa spējas darbā vairs neaizmantot un norādīt vien uz drošības pārkāpumiem. Degošo glābšana ir pašu degošo rokās – tā, pārfrāzējot krievu literatūras klasiķu izdomātu lozungu romānā "12 krēsli", varētu secināt par ļaužu varēšanu un vēlmi pārvaldīt savas domas un rīcību.

Kaspars Odiņš

ABONĒ: CITĀDA PASAULE