MINI#2Novembrī nācis klajā Izdevniecības “Dienas Žurnāli” veidotā bērnu žurnāla “Ilustrētā Junioriem MINI” otrais numurs!

Kā vēsta nosaukums – tas ir jau iemīļotā bērnu un jauniešu populārzinātniskā žurnāla “Ilustrētā Junioriem” mazais brālis, kas radīts pašiem jaunākajiem lasītājiem, lai kopā ar vecākiem izzinātu aizraujošo pasauli mums apkārt.

Žurnāla krāsainajās lapaspusēs būs atrodams daudz attīstošu uzdevumu, kas māca precizitāti, rakstītprasmi un burtu pazīšanu. Radošās lapaspuses veidotas, lai jaunais pasaules pētnieks varētu izpausties, attīstīt savus talantus un ļaut vaļu fantāzijai, šoreiz īpašu uzmanību pievēršot Ziemassvētku darbiņu veidošanā.

Arī žurnāla otrajā numurā lasāmgabaliņi iedrošinās kopā ar vecākiem lasīt un izdzīvot izklaidējoši izglītojošus stāstus un saņemt atbildes uz interesējošajiem jautājumiem. Šoreiz mazie pētnieki varēs iepazīt milzu ziloni, sausummīli kaktusu, slaveno Eifeļa torni, uzzināt, kas paslēpies mutē, kāpēc debesis ir zilas, vai dzīvniekiem kut un kāpēc mums mēdz būt auksti. Tāpat kopā ar vecākiem būs iespējams izzināt Ēģiptes piramīdu noslēpumus, slidu rašanās stāstu, vilcienu vēsturi un ielūkoties jāšanas sportiņa aizkulisēs. Neizpaliks iespēja piedalīties konkursā un minēt lielo bilžu mīklu.

Iegādājies šo izdevumu šeit!
Tagad vari arī abonēt!